BORÇKA KARAGÖL TURU

Talep doğrultusunda hareket eden turumuz Saat 08:00’da ofisimizin önünden hareket eden aracımızla birlikte güzergah boyunca ilk olarak Rize’de bir çay molası veriyoruz. Ardından Artvin ilinin en yüksek noktalarından biri olan 690m rakımlı Can kurtaran geçidinde bir fotoğraf molası verip manzaranın tadını çıkarıyoruz. Daha sonra Muratlı barajının yapımıyla sular altında kalan caminin minaresini ve çay fabrikasının bacasının oluşturduğu otantik manzarayı görme fırsatımız oluyor.
Ardından Karagöl yolu üzerindeki köy restaurantımızda bölgenin leziz yemekleriyle öğle yemeğimizi yiyip karagöle doğru tekrar yola koyuluyoruz. Karagöle vardığımızda sizleri saat 17:00’ye kadar göl çevresinde vakit geçirebilmeniz için serbest bırakıyoruz. Son olarakta dönüş yolu üzerinde bulunan Bardnala şelalasinde son anılarımızı oluşturuyoruz.

Dahil Olan Hizmetler :

Dahil Olmayan Hizmetler :

Hareket Noktaları : Trabzon: Zağnos Tours Ofis Önü Saat: 08:00
Karagöl : Saat: 17:00

Öneriler:
Yanınıza mutlaka fotoğraf çekme özelliği bulunan bir cihaz bulundurun ;   bu doğa harikası manzarayı her yerde bulamazsınız.

Ziyaret Yerleri:
1. Cankurtaran geçidi
2. Muratlı barajı
3. Karagöl
4. Bardnala şelalesi

Not 1: Tur araçlarımız, katılımcı sayısına göre ayarlanacak olup, 8- 15 – 29 – 46 kişilik tur araçları ile yapılacaktır.
Not 2: Günübirlik turlarımız, yeterli sayıya (En az 6 kişi ) ulaşmaması durumunda iptal edilir ve min. 4 saat önceden haber verilir.
Not 3: Araç yerleşme planında ön, sağ, sol veya koridor, cam kenarı garantisi verilmez .
Not 4: Araç marka ve model belirtilmez. Acente gerektiğinde araç değişikliği yapabilir.
Not 5: Acentamız program akışında hava ve yol durumuna göre değişiklik yapma hakkına sahiptir.

1
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Powered by