Cart

HIDIRNEBİ KAYABAŞI YAYLASI ÇAL MAĞARASI

[:tr][su_slider source=”media: 1228,1135,1137″ limit=”5″ width=”960″ height=”460″]

Trabzon ili Akçaabat ilçesine 30 km uzaklıkta bulunan Çal köy Mağarası Türkiye’nin en büyük mağarası olmasının yanında milyonlarca yıllık sarkıt ve dikitleri, su ve şelalesi ile önemli bir turizm bölgesidir. Mağara 1 km. uzunluğunda olup, mağara içerisindeki 550 metre’lik bölüm yürüyüş parkuru olarak düzenlenmiş ve aydınlatılması yapılmıştır. Sahip olduğu güzellikleri ve yeşillikleri sadece bol yağmuruna değil, nemli ve sisli havasına borçludur. Yaylalar, mevsimin en sıcak günlerinde büyüleyici güzelliklerini ve sahip olduğu manzaraları, ormandaki yaban hayatını gözetleme ve foto-safari imkanlarını ziyaretçilerine sunar.

Dahil Olan Hizmetler : Özel tur aracı ile ulaşım , Milli Park Giriş Ücretleri
Dahil Olmayan Hizmetler : Öğle yemeği, Müze ve Ören Yeri Girişleri (ücretler)
Hareket Noktaları : Trabzon: Zağnos Tours Ofis Önü Saat: 10:00

Not 1: Tur araçlarımız, katılımcı sayısına göre ayarlanacak olup,8- 15 – 29 – 46 kişilik tur araçları ile yapılacaktır.
Not 2: Günübirlik turlarımız, yeterli sayıya (En az 6 kişi ) ulaşmaması durumunda iptal edilir ve min. 4 saat önceden haber verilir.
Not 3: Araç yerleşme planında ön, sağ, sol veya koridor, cam kenarı garantisi verilmez .
Not 4: Araç marka ve model belirtilmez. Acente gerektiğinde araç değişikliği yapabilir.
Not 5: Acentamız program akışında hava ve yol durumuna göre değişiklik yapma hakkına sahiptir.
Not 6: Günübirlik tur kapsamında ziyaret noktaları günün şartlarına uygun olarak acentemiz tarafından yeniden düzenlenme hakkına sahiptir.
Not 7: Zorunlu durumlarda firmamız tur içerisin de araç değiştirme hakkına sahiptir.[:en]hidirnebi_cal_banner

Trabzon ili Akçaabat ilçesine 30 km uzaklıkta bulunan Çalköy Mağarası Türkiyenin en büyük mağarası olmasının yanında milyonlarca yıllık sarkıt ve dikitleri, su ve şelalesi ile önemli bir turizm bölgesidir. Mağara 1 km. uzunluğunda olup, mağara içerisindeki 550 m.lik bölüm yürüyüş parkuru olarak düzenlenmiş ve aydınlatılması yapılmıştır. Sahip olduğu güzellikleri ve yeşillikleri sadece bol yağmuruna değil, nemli ve sisli havasına borçludur. Yaylalar, mevsimin en sıcak günlerinde büyüleyici güzelliklerini ve sahip olduğu manzaraları, ormandaki yaban hayatını gözetleme ve foto-safari imkanlarını ziyaretçilerine sunar.

[:ar]hidirnebi_cal_banner

رحلة منطقة النبي خضر وهضاب رأس الصخرومغارة تشالا

 

تعتبرمرتفعات منطقة النبي خضر الواقعة في آكتشاباط على بعد 30 كم من طربزون من الهضاب الساحرة ويوجد فيها مغارة(كهف)تشال الأكبر في تركية حيث يمكنك السير في داخلها لمسافة 500 متر  وتشاهد الصواعد والنوازل وتسمع هدير الشلالات  لتعيش الخيال واقعا”

(يمكن تأمين رحلة خاصة )

[:]

Open chat
1
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Powered by