HAKKIMIZDA

Zağnos Tour Internatıonal 2015 yılında Trabzon da kurulmuş bir turizm ve seyahat acentesidir. Geçmişten gelen tecrübe ve deneyimle beraber karadeniz bölgesinin en yenilikçi ve gelişime açık şirketi olmayı başarmıştır.

Şirketimiz farklı alanlarda  hizmet vermekte ve geniş araç filosuyla bu hizmeti herkes için erişilebilir ve kolay olmasını sağlamaya çalışmaktadır.  Şimdiye kadar, günübirlik turlar, özel turlar, organizasyonlar, sempozyumlar ve yurtdışı bağlantılı büyük gruplar için önemli bir ihtiyacı karşılamıştır.

müşteri memnuniyetini ön planda tutan 7/24 iletişime açık ve dürüst ticaret ilkelerinden vazgeçmeyen Zağnos tour ekibi, araçların temizliğine, sağlamlığına ve güvenilirliğine her zaman önem vermiştir ve bu doğrultuda filosunda sadece mercedes benz markalı araçlar bulundurmaktadır. çeşitli tiplerdeki toplam araç sayısı 17’dir.

Zağnos tour tüm organizasyonlarının en iyi şekilde gerçekleştirebilmek için ingilizce ve arapca bilen yabancı personellerde istihdam etmektedir. toplam istihdam edilen kişi sayısı düşük sezonda dahi 25’tir.

Misyon

Zağnos Tour kendini sürekli yenileyerek, müşteri memnuniyetini ve güvenliğini en önemli hedef olarak görüp, ulaşımda mükemmelliği sağlamaya çalışmakta, sektördeki lider konumumuzu koruyarak ve kontrollü büyümeyi sürdürerek topluma istihdam imkanları sağlamaktadır.

Vizyon

Ulaşımda mükemmelliği sağlayıp, lider konumumuzu sürdürmek ve yeni sektörlerde faaliyet gösterip şirketimizi uluslararası pazara taşımaktır.

Kalitede, hizmette, tedarikçilerimiz ile  müşterilerimize Zağnos Tour’dan   ‘’en iyi hizmeti almak’’ ve sektörde sahip olduğumuz bu imajı korumak ana hedefimizdir.

Bu hedefe ulaşmak için  hizmetlerimizi her alanda birebir takip etmek, gelişimi her daim takip ederek sektörde lider olmak temel ilkemizdir.

Çarşı Mah. Cumhuriyet Cad. No: 10/A Ortahisar / TRABZON

+90 (462) 600 1333

+90 (532) 069 3305

+90 (462) 600 0333

info@zagnostur.com