Zağnos Turizm

Kurumsal


Zağnos Tour Internatıonal 2015 yılında Trabzon da kurulmuş bir turizm ve seyahat acentesidir. TÜRSAB belge numarası 8919 ve belge adı 1461 TOURS TURİZM olarak geçmektedir.  Geçmişten gelen tecrübe ve deneyimle beraber Karadeniz bölgesinin en yenilikçi ve gelişime en açık seyahat acentesi olma hedefini kararlılıkla sürdürmektedir.


Şirketimiz farklı alanlarda hizmet vermekte ve geniş araç filosuyla bu hizmeti herkes için erişilebilir ve kolay olmasını sağlamaya çalışmaktadır. Şimdiye kadar, günübirlik turlar, özel turlar, organizasyonlar, sempozyumlar ve yurtdışı bağlantılı büyük gruplar için önemli bir ihtiyacı karşılamıştır.


Müşteri memnuniyetini ön planda tutan 7/24 iletişime açık ve dürüst ticaret ilkelerinden vazgeçmeyen Zağnos Tour ekibi, araçların temizliğine, sağlamlığına ve güvenilirliğine her zaman önem vermiştir ve bu doğrultuda filosunda sadece Mercedes Benz markalı araçlar bulundurmaktadır. Çeşitli tiplerdeki toplam araç sayısı 17’dir.


Zağnos Tour tüm organizasyonlarının en iyi şekilde gerçekleştirebilmek için İngilizce ve Arapça bilen yabancı personellerde istihdam etmektedir. toplam istihdam edilen kişi sayısı düşük sezonda dahi 25’tir.


Misyon

Zağnos Tur kendini sürekli yenileyerek, müşteri memnuniyetini ve güvenliğini en önemli hedef olarak görüp, ulaşımda mükemmelliği sağlamaya çalışmakta, sektördeki lider konumumuzu koruyarak ve kontrollü büyümeyi sürdürerek topluma istihdam imkanları sağlamaktadır.


Vizyon

Ulaşımda mükemmelliği sağlayıp, lider konumumuzu sürdürmek ve yeni sektörlerde faaliyet gösterip şirketimizi uluslararası pazara taşımaktır.


Kalitede, hizmette, tedarikçilerimiz ile müşterilerimize Zağnos Tour’dan ‘’en iyi hizmeti almak’’ ve sektörde sahip olduğumuz bu imajı korumak ana hedefimizdir.


Bu hedefe ulaşmak için hizmetlerimizi her alanda birebir takip etmek, gelişimi her daim takip ederek sektörde lider olmak temel ilkemizdir.

Konum
Telefon
WhatsApp