[:tr]

Zağnos Tur Transfer Services, Trabzon, Samsun, Ordu-Giresun ve Gürcistan Batum’da misafirlerine hizmet sunmaktadır. 1985 yılında çalışmalarına başlayan Zağnos Tur, sektörün öncü kuruluşlarından olmayı başarmıştır.

Trabzon’da taşımacılık sektöründe lider firmalardan biri olmanın verdiği sorumlulukla hareket eden şirketimiz; ulaşım ihtiyaçlarının tamamını bilen, birinci sınıf bir transfer servisi sunuyor. Her müşterinin farklı olduğu bilinciyle her müşterimize kişiye özel hizmet sunmaktayız.

Zağnos Tur Transfer, her zaman dakik ve saygılı hizmet anlayışıyla Trabzon’a gelen ya da Trabzon dışına çıkış yapan yolculara günün 24 saati – haftada 7 gün kesintisiz hizmet sunuyor.

İş, kişisel veya kurumsal taşımacılık ihtiyaçlarınıza yönelik en iyi çözümleri her zaman en uygun fiyata ZağnsoTur Transfer ’de bulabilirsiniz. Kurumsal etkinlikler, düğünler ve diğer önemli kutlamalar için mükemmel vip ve lüks sedan araçların sağlanması konusunda uzmanız.

Tüm araçlarımız en son model, sınıfının en lüks araçları olup her an misafirlerimizi karşılamak üzere hazır beklemektedir.

Konforunuz, konforumuzdur…’’Siz Tatilinizi Yapın, Ayrıntıyı Bize Bırakın’’

[:ar]

خدمة الإستقبال من المطار والتوصيل عند السفر وانتهاء الإقامة  الى المطار .حيث أننا نمتلك  سيارات  وفانات  فخمة  تلبي  كافة  أذواق  زوارنا

[:]